Systemy sterowania oświetleniem ulicznym

Systemy sterowania oświetleniem ulicznym optymalizują oraz automatyzują pracę oświetlenia, przynosząc wiele wymiernych korzyści. Pozwalają zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i energię, tym samym wpisując się w zasadę zrównoważonego rozwoju. Ograniczenie zużycia energii elektrycznej przez oświetlenie uliczne znacznie wpływa na obniżenie kosztów dla miasta lub gminy. Dzięki zaawansowanej technologii sterowanie i kontrola oświetlenia stają się szybkie i proste.

Nasza oferta

CPAnet system monitorowania i zarządzania oświetleniem ulicznym

CPAnet to system zdalnego monitorowania i zarządzania oświetleniem ulicznym przez stronę www w czasie rzeczywistym z pozycji dowolnego urządzenia mobilnego. Rozwiązanie pozwala na inteligentne sterowanie oświetleniem ulicznym, optymalizowanie wydatków oraz poprawę bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców.

System sterowania oświetleniem ulicznym midiBLUE

System midiBLUE został zaprojektowany specjalnie do sterowania oświetleniem drogowym w gminach wiejskich, które posiadają rozbudowaną infrastrukturę oświetleniową położoną na rozległym terenie oraz dysponują ograniczonym budżetem. System reaguje na zmiany pogody zapewniając mieszkańcom bezpieczeństwo, a miastom niższe koszty funkcjonowania. Gwarantuje optymalne załączanie i wyłączanie oświetlenia ulicznego oraz zdalne monitorowanie za pomocą strony internetowej.

System sterowania oświetleniem ulicznym midiBLUE NFC

midiBLUE NFC to pierwszy na rynku system sterowania oświetleniem ulicznym z komunikacją zdalną GSM i zbliżeniową NFC. Jedyny system, który reaguje na zmiany pogody zapewniając mieszkańcom bezpieczeństwo, a miastom niższe koszty funkcjonowania. Gwarantuje optymalne załączanie i wyłączanie oświetlenia ulicznego oraz zdalne monitorowanie za pomocą strony internetowej lub dedykowanej aplikacji.