Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków:

  • prace prefabrykacyjne szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych
  • montaż i podłączenia urządzeń na obiekcie
  • udział w testach rozruchowych i odbiorowych

 Masze wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne – specjalność elektryka elektroenergetyka lub pokrewne
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku – praktyczne umiejętności montażu elektrycznego i mechanicznego
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Mile wiedziane:

  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na pełny etat
  • pracę w młodym, przyjaźnie nastawionym zespole
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pakiet dodatkowych korzyści/benefitów/pakiet socjalny: w tym dodatkowa opieka medyczna w Medicover, Karty Multisport, świadczenie urlopowe, itd.

Zainteresowane osoby  prosimy o przesłanie cv na adres mailowy: rekrutacja@rabbit.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rabbit Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krakowskiej 141-155 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Rabbit Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krakowskiej 141-155. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.