Koszty oświetlenia ulic mogą być niższe. Czyli jak zapewnić prawidłową pracę oświetlenia?

W dniu 19 kwietnia 2023 zapraszamy serdecznie do udziału w bezpłatnym webinarium:

„Koszty oświetlenia ulic mogą być niższe. Czyli jak zapewnić prawidłową pracę oświetlenia?”

Szkolenie jest bezpłatne,  odbędzie się  w godzinach  11:00 – 12:30 na platformie Clickmeeting. Aby uczestniczyć w wydarzeniu wystarczy zarejestrować się.

Rejestracja na webinarium:

https://rabbitsterowanieoswietleniem.clickmeeting.com/koszty-oswietlenia-ulic-moga-byc-nizsze-czyli-jak-zapewnic-prawidlowa-prace-oswietlenia-/register

W trakcie webinarium odpowiemy sobie na pytanie jak zapewnić prawidłową pracę oświetlenia ulicznego w dobie wysokich cen energii elektrycznej? Czy efektywne sterowanie oświetleniem ulicznym wiąże się drastycznymi decyzjami jak wyłączenia nocne, aby osiągnąć mniejsze rachunki za energię elektryczną ?

Wybrane rozwiązanie powinno być jednocześnie skuteczne i wydajne. Czy można połączyć te atuty? Czy jest możliwy kompromis między aspektem ekonomicznym, a sterowaniem oświetleniem ulicznym dającym poczucie bezpieczeństwa jego użytkownikom?

Postaramy się na bazie rozwiązań firmy Rabbit omówić sterowniki astronomiczne mniej i bardzie zaawansowane, ich możliwości oraz zasadę działania. Poruszmy kwestię opraw sodowych i dedykowanych dla nich reduktorów centralnych, które również współpracują z oprawami LED. Jak również kwestie dotyczące sterowania oraz kompensacji mocy biernej.

Zapraszamy!

Obserwuj nas na: