Informacja

Szanowni Klienci,

aktualna sytuacja na polskim i światowych rynkach jest niezwykle zmienna. To całkowicie niezależne od Rabbit, także jeśli chodzi o dynamicznie zmieniające się ceny.  Niestety, coraz częściej  od naszych dostawców otrzymujemy informacje o podwyżkach, wypowiedzeniu dotychczasowych warunków współpracy czy stale rosnących cenach podzespołów, z których powstają nasze urządzenia.

To wszystko wpływa na ceny naszych urządzeń, które będą w najbliższym czasie podlegać częstym zmianom. Jednocześnie informujemy, że cały czas dbamy o to, by zapewnić Państwu stały dostęp do naszej oferty produktowej.  Zdajemy sobie sprawę, że zmiany cen, o których piszemy, oznaczają dla Państwa niedogodności, za które – choć są one od nas niezależne – serdecznie przepraszamy. Niestety, w obecnej sytuacji jedną z nielicznych pewnych rzeczy jest ciągła zmienność warunków, w których przychodzi nam działać.

W przypadku wszelkich pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Mamy nadzieje, że sytuacja ulegnie możliwie szybkiej poprawie.

Obserwuj nas na: