Referencje

Opinie o naszej firmie oraz miejsca w których zastosowano nasze produkty

Wójt Gminy Kobierzyce

Po instalacji Aktywnego Filtra Harmonicznych w rozdzielnicy w Urzędzie Gminy Kobierzyce rachunki za moc bierną spadły do okolic zera, poprawie uległ także współczynnik mocy. Zawartość harmonicznych spadła do poziomu kilkunastu procent.

Miasto Bielsk Podlaski

Zastosowanie kompensatorów mocy biernej skutecznie zabezpieczyło zmodernizowane oświetlenie uliczne przed generowaniem dodatkowych kosztów związanych z mocą bierną. Kompensatory LED firmy Rabbit wyeliminowały całkowicie kwestie energii biernej.

Budomont-7 sp. z o.o. Ruda Śląska

Zabudowanych zostało 19 szt. nowoczesnych szaf oświetlenia ulicznego LED z systemem sterowania midiBLUE oraz kompensatorami mocy biernej pojemnościowej LED. Dostawy zostały zrealizowane z należyta starannością, terminowo oraz zgodnie z wymaganiami określonymi w zamówieniach.

Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach

Dzięki zainstalowaniu urządzeń do kompensacji mocy biernej zyskaliśmy: obniżenie opłat za energię elektryczną, poprawę parametrów sieci elektrycznej- zmniejszenie obciążenia przewodów elektrycznych, a tym samym wydłużenie żywotności urządzeń, skuteczne zabezpieczenie zmodernizowanych obwodów oświetleniowych LED przed generowaniem dodatkowych kosztów związanych z mocą bierną.

Urząd Miejski Stargard

Gmina Miasto Stargard zaświadcza, że istniejące na terenie miasta obwody oświetlenia ulicznego zostały wyposażone w zegary astronomiczne typu midiBLUE firmy Rabbit Spókłka z o.o. z Wrocławia i funkcjonują właściwie.

Urząd Gminy Czerwonak

Gmina Czerwonak poświadcza, iż stosuje na swoim terenie zegary astronomiczne midiBLUE produkwane przez firmę Rabbit Sp. z o.o. Urządzenia te zapewniają właściwe sterowanie i zarządzanie czasem pracy oświetlenia ulicznego.

Urząd Miejski Żary

MicroBLUE GPS to CYFROWY PROGRAMATOR ASTRONOMICZNY, który posiada duże możliwości w zakresie programowania jak i sterowania obwodami instalacji oświetlenia ulicznego. W związku z powyższym rekomendujemy Astronomiczny Programator Cyfrowy MicroBlue GPS jako użyteczne narzędzie pracy.

Miasto Rybnik

Niniejszym poświadczam, że w latach 2017-2021 w Rybniku zabudowanych zostało 37szt. nowoczesnych szaf oświetleniowych z kompensatorami mocy biernej pojemnościowej LED. Przedmiotowe urządzenia zostały wyprodukowane przez Rabbit Sp. z o.o.

PHU MADO

Firma PHU MADO pragnie wyrazić zadowolenie z działania zainstalowanego Aktywnego Filtra Harmonicznych produkcji firmy Rabbit Sp. z o.o. o mocy 14 kVAr.