RABBIT informacja 25 października 2022 r.

Szanowni Klienci,

Aktualna sytuacja na polskim i światowych rynkach jest nadal niezwykle zmienna. To całkowicie niezależne od Rabbit, także jeśli chodzi o dynamicznie zmieniające się ceny elektroniki oraz trudności w pozyskiwaniu podzespołów elektronicznych.

Niestety, nadal i coraz częściej od naszych dostawców otrzymujemy informacje o podwyżkach, wypowiedzeniu dotychczasowych warunków współpracy czy stale rosnących cenach podzespołów, z których powstają nasze urządzenia. To wszystko wpływa na wydłużenie terminów realizacji zamówień oraz ceny naszych urządzeń, które będą w najbliższym czasie podlegać częstym zmianom. Jednocześnie informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu stały dostęp do naszej oferty produktowej w jak najlepszych terminach. Zdajemy sobie sprawę, że zmiany cen lub terminów dostaw, o których piszemy, oznaczają dla Państwa niedogodności, za które – choć są one od nas niezależne – serdecznie przepraszamy.

Niestety, w obecnej sytuacji jedną z nielicznych pewnych rzeczy jest ciągła zmienność warunków, w których przychodzi nam działać. W przypadku wszelkich pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Mamy nadzieje, że sytuacja ulegnie możliwie szybkiej poprawie.

Obserwuj nas na: