Efektywne sterowanie oświetleniem ulicznym w dobie wysokich cen energii elektrycznej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium w dniu 11 stycznia 2023 od godziny 11:00 do 12:00.

W trakcie webinarium prowadzący Radosław Petluszewski oraz Stanisław Demkiewicz odpowiedzą na pytanie czy efektywne sterowania oświetleniem ulicznym wiąże się drastycznymi decyzjami jak wyłączenia oświetlenia ulicznego czy wyłączenia nocne, aby osiągnąć mniejsze rachunki za energię elektryczną.

Efektywność z definicji ma przynieść dobre wyniki, a co za tym idzie rozwiązanie musi być skuteczne i wydajne. Czy można połączyć te wszystkie atuty? Czy jest możliwy kompromis między aspektem ekonomicznym, a sterowaniem oświetleniem ulicznym dającym poczucie bezpieczeństwa jego użytkownikom? Postaramy się na bazie rozwiązań firmy Rabbit omówić sterowniki do opraw LED z rodziny APC, ich możliwości oraz zasadę działania. Poruszmy kwestię opraw sodowych i dedykowanych dla nich reduktorów centralnych, które również współpracują z oprawami LED. Jak również kwestie dotyczące sterowania oświetleniem oraz kompensacji mocy biernej.

Rejestracja na webinarium:

https://rabbitsterowanieoswietleniem.clickmeeting.com/efektywne-sterowanie-oswietleniem-ulicznym-w-dobie-wysokich-cen-energii-elektrycznej-rabbit/register

Serdecznie zapraszamy !!!

Obserwuj nas na: