Zarejestruj się

Odzyskiwanie hasła

Aby korzystać z dodatkowych usług dostępnych na stronie zaloguj się lub załóż konto.

OFERTA PRACY Kierownik robót elektrycznych

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

KIEROWNIK ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska pracy:

  • kierowanie robotami budowlanymi i elektrycznymi na podległym kontrakcie;
  • bezpośredni nadzór nad robotami budowlanymi branży elektrycznej (m.in. pod kątem zgodności z umową, dokumentacją techniczną, harmonogramem, budżetem kosztowym),
  • koordynacja robót prowadzonych przez podwykonawców,
  • planowanie i zamawianie materiałów, usług i sprzętu,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań technicznych,
  • udział w procesie ofertowania,
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,
  • 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika robót w branży elektrycznej,
  • umiejętność projektowania dla potrzeb realizacji,
  • dobra znajomość programów Excel, AutoCad,
  • mile widziane uprawnienia SEP kat. D i E,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, odpowiedzialność, zaangażowanie,
  • umiejętność samodzielnego organizowania pracy,
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowa o pracę na pełny etat lub część etatu,
  • praca z produktem należącym do ścisłej czołówki w swojej branży,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet dodatkowych korzyści/benefitów/pakiet socjalny: w tym Karty Multisport.

Zainteresowane osoby  prosimy o przesłanie ofert zawierających cv wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: rekrutacja@rabbit.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 20016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z  przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).